Greyfurt Diyeti İle Zayıflamak

Greyfurt içerisinde bulundurduğu vitaminler ve mineraller sayesinde vücudun metabolizmasını hızlandırarak, kilo kaybını hızlandırıyor.

Tam bir yağ yakıcı özelliği bulunan bu meyveyi mevsiminde her gün tüketmeniz, zayıflamak açısından çok etkilidir. Bunun yanı sıra greyfurt idrar söktürücü, diyabet riskini düşürücü özellikleri ile sağlık açısından çok faydalı bir meyve türü olduğunu gösteriyor.

Uzman doktorlar uyarıyor, eğer çeşitli sağlık problemleriniz var ise, greyfurtla birlikte ilacınızı kullanmamanıza özen gösteriniz. İlaçla ile birlikte alınan greyfurt yan etki yapabiliyor. Enzimleri engelleme özelliği bulunan greyfurt zararlı toksinleri yaratabilir. Örneğin kullandığınız bir diyet ürünü, yada zayıflama hapı var ise bunu greyfurt ile birlikte almamanızı trdiyet.com olarak öneriyoruz.

Greyfurt diyeti listesinde sabah kahvaltısı; Güne başlarken, bir su bardağı greyfurt suyu içiyoruz. Ardından bir dilim yağsız peynir, bir adet haşlanmış yumurta, 3 adet zeytin, bir adet domates ve bir dilim kepekli ekmek ile sabah kahvaltımızı tamamlıyoruz. Sabah kahvaltısından 1 saat sonra, bir adet greyfurt meyvesi ve diğer mevsim meyvelerini tüketebilirsiniz.

Greyfurt diyetinde öğlen yemeği; 100 gram tavuk haşlaması, bir porsiyon yoğurt ve bir kase mevsim salatası ile birlikte iki dilim kepekli ekmek tüketiyoruz. Yemekten 20 dakika sonra bir su bardağı greyfurt suyu içiyoruz. Sonra bisiklet sürebilir, yürüyüş yapabilir, koşu yapabiliriz. Yemeklerden önce ve sonra içeceğiniz greyfurt suları ile yapacağınız spor programları ile yediklerinizi kilo olarak almamanız amaçlanıyor.

Greyfurt diyetinde akşam yemeği; Bir kase lahana çorbası, bir porsiyon yoğurt, mevsim salata, bir tabak taze fasulye, iki dilim kepekli ekmek tüketilebilir. Akşam bir adet greyfurt’u meyve olarak tüketiyorsunuz. Diğer mevsim meyveleri serbesttir.

Diyet programını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeniz, ve istediğiniz kiloları vermeniz için, kararlılık ile spor programını uygulamalı ve uyku düzenlerinize dikkat ederek, öğünlerinizi hemen, hemen aynı saatte yemeye özen göstermelisiniz. Sağlıklı zayıfmalar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir