Son Trend Gelinlikler

Son trend gelinlikler seçerken yapmanız gereken daha doğrusu uygulamanız gereken bir kaç kural var, şimdi özetleyelim. Boynu dar ve kısa olanlar göğüs kısmı kapalı kolları uzun gelinliklerden uzak durmalılar, göğüs kafesini ve boyunlarını kapatacak her türlü kumaş daha kısa ve dar görünmelerine neden olacaktır.

Bunun yerine boynu açığa çıkaran kısa gelinlikler tercih etmeleri daha hoş bir görünüm yakalamalarına neden olacaktır. Örneğin bilekleri ve göğüs kısmı açık bir gelinlik kısa boylu birini daha hoş göstereceği gibi ayak bileklerinden boynuna uzanan bir orantı sağlayacaktır, geniş basenlilerin kaçınması gereken modellerden birisi kesinlikle dar kesimli gelinlikler! Dar kesim gelinlikler basen bölgenizi ortaya çıkaracağı gibi üzerindeki işlemeler nedeniyle olduğundan daha büyük gözükmesini sağlayacaktır.

Bunun yerine göğüs altından pilili bileklere kadar inen gelinlik modellerini tercih etmek basen bölgesindeki fazlalıkları kapatmaya ve daha hoş bir görünüm yakalamayı sağlayacaktır, bizden söylemesi…
Okumaya devam et Son Trend Gelinlikler

Aksesuarlı Gelin Saçları

Sizlere en güzel çiçekli saç tokaları gelin saçlarında harika görünüyor.Bu yıl gelin saçlarında büyük çiçek aksesuarlı çok moda hem saç çok şık görünüyor hemde gelinlik tamamlanıyor.Bizden söylemesi
Okumaya devam et Aksesuarlı Gelin Saçları

Straplez Gelinlikler

Straplez gelinlikler çok tercih edilmesine rağmen acaba rahat ediliyor mu?.Gelin adayları gelinlik seçimi önemli gece boyu siz taşıyacaksınız güzel görünme adına kendinize işkence etmeyin ya markalı gelinlikler tercih edin yada rahat edeceğiniz hoplayıp zıplayacağınız gelinlikler tercihiniz olsun…Gelinlik sayfamızda istediğiniz modelleri bulacağınıza garanti ediyoruz…straplez gelinlik tercihi olanlar için son trend gelinlikler….
Okumaya devam et Straplez Gelinlikler